آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس آموزش LabVIEW کارت DAQ دیتالاگر Data Logger
پرسش های متداول زیبایی - پایکار بنیان طب

چرب آکنه ای

1آیا پوست شما به همراه چربی آکنه شدید دارد؟
چربی زیاد پوست به همراه بسته شدن منافذ و تجمع باکتری ها زمینه ساز ایجاد آکنه می باشد . اگر آکنه شدید است از محصولات زیر بهره ببرید. purifying gel: ژل شستشو دهنده پوست چرب و مختلط حاوی عصاره چای سبز و گریپ فروت PURIFYING TONIC: تونیک بالانس کننده PH پوست و نرمال کننده ترشح کننده سبوم LILAC SERUM ‌: با قدرت ترمیم کنندگی بالای خود و تاثیر روی باکتری ها در درمان آکنه نقش موثر ایفا می کند. ACID CREAM : مرطوب کننده پوست چرب و آکنه ای بوده از رشد و نمو باکتریها جلوگیری نموده و PH پوست را اسیدی می نماید.
2آیا آکنه پوست شما به صورت موردی و به مقدار کم است؟
چربی پوست به همراه آلودگی ها و یا مسائل هورمونی باعث ایجاد جوش های محدود و یا سیکلیک می گردد purifying gel: ژل شستشو دهنده پوست چرب و مختلط حاوی عصاره چای سبز و گریپ فروت PURIFYING TONIC: تونیک بالانس کننده PH پوست و نرمال کننده ترشح کننده سبوم NORMALIZING GEL SERUM: سرم ضد آکنه که با کنترل رشد و نمو باکتری ها التهاب و تورم آکنه را از بین برده و سبب بهبود سریع آن می گردد و فقط روی جوش ها استفاده می شود. ACID CREAM: مرطوب کننده پوست چرب و آکنه ای بوده از رشد و نمو باکتریها جلوگیری نموده و PH پوست را اسیدی می نماید.
3آیا پوست شما در کل صورت چرب است ؟
در این حالت پوست شما براق و دارای منافذ باز می باشد ، ظاهر کدر دارد و دانه های سر سیاه روی آن دیده می شود. PURIFYING gel : ژل شستشو دهنده پوست چرب و مختلط حاوی عصاره چای سبز و گریپ فروت PURIFYING TONIC: تونیک بالانس کننده PH پوست و نرمال کننده ترشح سبوم ABSORBER CREAM :این کرم با کمک مکروکپسولهای جذب کننده سبب تنظیم ترشح سبوم پوست می شود، اثر چربی و براقی آن را کاهش داده و به پوست جلوه ای مات و زیبا می بخشد و منافذ پوست را کوچک می نماید.
4آیا پوست شما در پیشانی ، بینی و چانه چرب است؟
در این صورت پوست شما مختلط است که ممکن روی سایر اجزای صورت خشک یا حساس و در قسمت پیشانی ، بینی و چانه چرب باشد. purifying gel: ژل شستشو دهنده پوست چرب و مختلط حاوی عصاره چای سبز و گریپ فروت PURIFYING TONIC: تونیک بالانس کننده PH پوست و نرمال کننده ترشح سبوم FRESH CREAM: مرطوب کننده انواع پوست به خصوص پوست جوان همراه با اسید هیالورونیک در فصل زمستان ABSORBER CREAM :این کرم با کمک ماکروکپسولهای جذب کننده سبب تنظیم ترشح سبوم پوست می شود، اثر چربی و براقی آن به پوست جلوه ای مات و زیبا می بخشد و منافذ پوست را کوچک می نماید در فصل تابستان

لک دار

1آیا پوست شما دارای منافذ باز، اسکار آکنه و ضخامت است ؟
در صورتی که پوست شما دارای منافذ باز اسکار آکنه می باشد با لایه برداری به کمک ترکیبات AHAوPHA می توان آن را بهبود داد. PRIMAUCE CLEANING GEL: ژل پاک کننده پوست حاوی AHA PRIMAUCE CLEANING TONIC : تونیک پاک کننده پوست حاوی AHA سبب شفافیت و تنظیم PH پوست می گردد. SERUM: سرم لایه بردار حاوی 15 % AHA و PHA که با لایه برداری کک مک ها را کمرنگ می نماید. NOURISHING CREAM : کرم لایه بردار 8 % AHA و PHAکه سبب تسریع تاثیر سرم می شود.این کرم مغذی برای پوست های خشک مناسب است. HYDRATING EMULSION: امولسیون لایه بردار 8% AHA و PHA که سبب تسریع تاثیر سرم و رطوبت پوست چرب و مختلط می گردد.
2آیا صورت شما دارای تیرگی موضعی در اطراف لب یا گونه می باشد؟
تیرگی های موضعی وملاسما ناشی از عوامل هورمونی است در خانم های باردار و یا کسانی که از داروهای ضد بارداری استفاده می کنند بیشتر دیده می شود و ناشی از تجمع ملانین در پوست است که محصولات حاوی روشن کننده مانند شیرین بیان و ترکیبات آنتی تیروزیناز برای درمان موارد فوق مناسب است. WHITENING ESSENCE : این اسانس قوی برای از بین بردن لک های موضعی و روشن کردن پوست با کمک کمپلکسهای روشن کننده می باشد و فقط روی قسمت تیره تر استفاده می گردد. NOURISHING CREAM : کرم لایه بردار 8 % AHA و PHAکه سبب تسریع تاثیر سرم می شود.این کرم مغذی برای پوست های خشک مناسب است. HYDRATING EMULSION: امولسیون لایه بردار 8% AHA و PHA که سبب تسریع تاثیر سرم و رطوبت پوست چرب و مختلط می گردد. WHITENING EMULSION : امولسیون سفید کننده اثر روشن کننده بر روی انواع پوست دارد و پوست را شفاف و روشن می سازد.
3آیا صورت شما دارای کک مک های پراکنده است ؟
PRIMAUCE CLEANING GEL: ژل پاک کننده پوست حاوی AHA PRIMAUCE CLEANING TONIC: تونیک پاک کننده پوست حاوی AHA سبب شفافیت و تنظیم PH پوست می گردد. renovating SERUM: سرم لایه بردار حاوی 15 % AHA و PHA که با لایه برداری کک مک ها را کمرنگ می نماید. NOURISHING CREAM: کرم لایه بردار 8 % AHA و PHAکه سبب تسریع تاثیر سرم می شود.این کرم مغذی برای پوست های خشک مناسب است. HYDRATING EMULSION: امولسیون لایه بردار 8% AHA و PHA که سبب تسریع تاثیر سرم و رطوبت پوست چرب و مختلط می گردد.

چشم

1آیا اطراف چشم شما پف و تیرگی دارد ؟
JATOMAN SERUM: پف و تیرگی اطراف چشم در هنگام خستگی و استرس افزایش می یابد. این محصول با خواص مرطوب کننده و عصاره گیاهان مختلف پف و تیرگی اطراف چشم را به نحو چشمگیری بهبود می بخشد.
2آیا اطراف چشم شما چروک و افتادگی زیاد دارد؟
SEDUCTAGE CREAM: با عصاره هندوانه کویری و خاصیت لیفت سه بعدی ، افتادگی و چروک را به طور چشمگیری بهبود می یابد.
3آیا اطراف چشم شما چروک ، افتادگی و تیرگی زیاد دارد؟
سرم حاوی سلول های بنیادی ، خاویار و تاثیر چشمگیری در بهبودی چروک ، تیرگی و پف اطراف چشم دارا می باشد.
4آیا اطراف چشم شما گودی و تیرگی دارد؟
REVILIANCE CREAM: این محصول با ویتامین و اسید تیرگی و گودی اطراف چشم را بهبود می بخشد.
5آیا شما می خواهید از چروک اطراف چشمتان پیشگیری کنید؟
SUPERLIFT EMULSION: امولسیون حاوی Q10 چروک های ریز را برطرف کرده و از ایجاد چروک های عمیق جلوگیری می نماید.
6آیا پوست اطراف چشم شما خشک می باشد؟
VINTAGE 79 GEL: آب رسان حاوی اسید هیالورونیک ، مرطوب کننده اطراف چشم

ضد آفتاب

1آیا پوست شما خشک است؟
HIGH PROTECTION: کرم محافظ قوی پوست در برابر آفتاب که از پیری و خشکی پوست نیز جلوگیری می نماید . با فرمول کاملا سبک و بدون ایجاد رنگ می باشد.
2آیا پوست شما چرب یا نرمال است ؟
MEDIUM PROTECTION: امولسیون محافظ کامل پوست در برابر آفتاب با چربی کم و کاملا سبک که به راحتی جذب پوست شده و از پوست محافظت می نماید.