آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس آموزش LabVIEW کارت DAQ دیتالاگر Data Logger
درباره ما - پایکار بنیان طب

شرکت پایکار بنیان طب

PB

 

شرکت پایکار بنیان طب از سال  1372  فعالیت خود را به عنوان یکی از بخش های زیر مجموعه گروه شرکتهای پایکار بنیان آغاز نمود. با توجه به سابقه و شهرت مجموعه بزرگ پایکار بنیان مبنی بر ارائه خدمات و محصولات برتر جهانی به مشتریان خود ،‌ شرکت پیکار بنیان طب نیز بر آن شد تا در حوزه تجهیزات پزشکی تشخیصی، خانگی و بیمارستانی و همچنین محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی پوست و مو اقدام به واردات بهترین محصولات از معتبرترین شرکت ها و برندها ی جهان  نماید .

در سال 1377  پایکار بنیان طب، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری Omron  ژاپن در ایران شد ؛ این شرکت در زمینه تجهیزات مراقبتی خانگی و بیمارستانی، سابقه ای طولانی دارد و معتبرترین و گسترده ترین برند در زمینه تجهیزات پزشکی در جهان است که با در اختیار داشتن  63% بازار کشور ژاپن و51% بازار کل جهان خود را در صدر شرکتهای تولید کننده دستگاه فشار خون سنج دیجیتال خانگی قرار داده است.

برند Riester (ریشتر) آلمان ؛ شامل تجهیزات تخصصی تشخیصی و بیمارستانی، از سال  1379 وارد مجموعه شده است و نمایندگی انحصاری این برند معتبر در اختیار  شرکت  پایکار بنیان طب می باشد.  Riester نامی بسیار آشنا و قابل اطمینان در بین پزشکان سراسر جهان است که از دیرباز در زمینه تجهیزات تشخیصی و بیمارستانی فعالیت می کند و رتبه اول سهم بازار را در بخش فشارسنج های غیر دیجیتال دارد.

محصولات زیبایی و مراقبت از پوست Bioline  ایتالیا؛  از سال 1384   توسط شرکت پایکار بنیان طب وارد ایران شده است . شرکت Bioline ‌ایتالیا با در اختیار داشتن تکنولوژی روز جهان و استفاده از سلولهای بنیادی گیاهی و بکار گیری تکنولوژی نانو استراکچر در زمینه محصولات تخصصی پوست ،‌خود را به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین برندها در سطح اروپا مطرح نموده است. این برند در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رسد.

Framesi‌ ایتالیا ؛ که دارای محصولات تخصصی و حرفه ای زیبایی مو می باشد از سال 1385 وارد مجموعه پایکار بنیان طب شده است . شرکت Framesi  با داشتن آکادمی تخصصی در زمینه  زیبایی و سلامت موی سر ، دارای جایگاه خاصی در زمینه این محصولات در اروپاست. بیش از 70 محصول تخصصی مو، در سبد کالای برند وجود دارد و کامل ترین سبد کالایی را در ایران داراست.

هدف و رسالت شرکت پایکار بنیان طب ،‌ ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه و ارائه بهترین خدمات و محصولات به پزشکان ، متخصصین کشور  و مصرف کنندگان محصولات خود می باشد.