پاسخ : امرن یک برند ژاپنی می باشد .  برخی محصولات امرن مانند فشار سنج ها مدتی است که تحت لیسانس ژاپن توسط کشور هایی مثل ویتنام و برزیل  مونتاژ می شوند. و برخی دیگر مانند جدیدترین فشارسنج های آن محصولات نبولایزر و چربی سنج ها و تب سنج ها توسط خود این کشور عرضه می شود .

پاسخ : شرکت پایکار بنیان طب نمایندگی رسمی و انحصاری برند امرن در ایران می باشد . این شرکت از طریق نمایندگان زیر مجموعه ی خود در کشور محصولات خود را به مشتریان گرامی عرضه می نماید .

پاسخ : فشار سنج های امرن با پنج سال گارانتی عرضه می شوند .

پاسخ : شما می توانید از طریق سایت پایکار بنیان طب در بخش محصولات امرن محصول مورد نظر را با تحقیقات کامل انتخاب نمایید و از بخش نمایندگان پزشکی ، از طریق نماینده ی مرتبط با شهر خودتون خریداری نمایید .

همچنین از طریق سایت دیجی کالا و فروشندگانی که برچسب اصالت شرکت پایکار بنیان طب امرن بر روی محصولاتشون درج شده نیز می توانید تهیه بفرمایید .

پاسخ : خدمات پس از فروش در زمان گارانتی محصول قابل تعمیر  و در مواردی با تایید کارشناس خدمات پس از فروش قابل تعویض می باشد.

پاسخ : بله در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد شامل هزینه ی دستمزد و یا هزینه تعویض قطعه می شود .

پاسخ : خدمات پس از فروش امرن واقع در دفتر مرکزی (شرکت پایکار بنیان طب ) می باشد . هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از طریق پست و یا پیک با قید اطلاعاتی نظیر مشکل دستگاه و مشخصات کامل می توانید دستگاه خود را ارسال کنید .

پاسخ : ریشتر محصول کشور آلمان است .

پاسخ : شرکت پایکار بنیان طب نمایندگی رسمی و انحصاری برند ریشتر در ایران می باشد . این شرکت از طریق نمایندگان زیر مجموعه ی خود در کشور محصولات خود را به مشتریان گرامی عرضه می نماید .

پاسخ : خدمات پس از فروش در زمان گارانتی محصول قابل تعمیر  و در مواردی با تایید کارشناس خدمات پس از فروش قابل تعویض می باشد.

پاسخ : بله در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد شامل هزینه ی دستمزد و یا هزینه تعویض قطعه می شود .

پاسخ : خدمات پس از فروش ریشتر واقع در دفتر مرکزی (شرکت پایکار بنیان طب ) می باشد . هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از طریق پست و یا پیک با قید اطلاعاتی نظیر مشکل دستگاه و مشخصات کامل می توانید دستگاه خود را ارسال کنید .

سوالات متداول

پاسخ : فرامسی محصول کشور ایتالیا است .

پاسخ : فرامسی در حوزه ی محصولات تخصصی مو نظیر رنگ مو ، پودر های دکلره ، محصولات مراقبتی مو و … فعالیت دارد .

سوالات متداول محصولات زیبایی

پاسخ : بیولاین ساخت کشور ایتالیا می باشد .

پاسخ : بیولاین در حوزه ی محصولات تخصصی و مراقبتی صورت و بدن فعالیت دارد .