درباره محصولات امرن


محصولات امرن راهبر بازار در حوزه تولید دستگاه های فشار خون خانگی و حرفه ای است. شرکت موفق شد تا سپتامبر ۲۰۰۹ ، صد میلیون دستگاه فشار سنج به فروش برساند و عنوان پرفروشترین فشار سنج جهان را از آن خود کند .

علاوه بر فشار سنج، امرن در تولید سایر تجهیزات پزشکی، از شهرت خاصی برخوردار است. از دیگر محصولات امرن می توان به نبولایزرهای خانگی و بیمارستانی، تب سنج، الکترو کاردیوگراف، تنس، گام شمار، دستگاه چربی سنج، ترازو و قند خون اشاره کرد.

این دستگاه ها به دلیل عمر بالا و نگهداری آسان، از محبوبیت بالایی برخوردارند. کمپانی امرن جوایز متعدد جهانی را به دلیل نوآوری در طراحی بسیاری از محصولاتش بدست آورده است.

همچنین از پیشتازان بازار در حوزه تولید انواع دستگاه فشارخون خانگی و دقیق ترین دستگاه های فشارسنج دیجیتالی می باشد.

پایکاربنیان طب نمایندگی رسمی محصولات امرن در ایران سالهاست که گلچینی از بهترین دستگاه های سنجش سلامت این کمپانی را در بازار تجهیزات پزشکی کشور عرضه می کند.

فشارسنج بازویی امرن M6 New
چربی سنج BF-511 امرن
نبولایزر امرن U100
دستگاه تنس امرن E3
تب سنج امرن
امرن و پایکاربنیان طب

در سال ۱۳۷۷ پایکار بنیان طب، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری Omron ژاپن در ایران شد ؛ محصولات امرن در زمینه تجهیزات مراقبتی خانگی و بیمارستانی، سابقه ای طولانی دارد و معتبرترین و گسترده ترین برند در زمینه تجهیزات پزشکی در جهان است .

امرن با در اختیار داشتن ۶۳درصد بازار کشور ژاپن و ۵۱ درصد بازار کل جهان خود را در صدر شرکت های تولید کننده دستگاه فشار خون سنج دیجیتال خانگی قرار داده است. پایکاربنیان طب نماینده رسمی امرن و ریشتر ارائه کننده محصولات تشخیصی و پزشکی خانگی و بیمارستانی است.

تماس با ما
waze
تماس با ما
تماس با ما

تماس با ما

شرکت پایکار بنیان طب

ارائه دهنده محصولات پزشکی و زیبایی

دفتر مرکزی
۰۲۱۸۲۴۴۱۲۰۱
خدمات پس از فروش
۰۲۱۸۲۴۴۱۲۰۵
فاکس
۸۸۸۸۳۰۴۶ ۰۲۱
وب سایت
www.pbteb.com
پست الکترونیکی

info [at] pbteb [dot] com

نشانی دفتر مرکزی
خیابان وزرا، روبروی خیابان ۳۵، پلاک ۱۰۲
کد پستی
   تهران ۱۵۱۶۷۳۹۶۱۱