درباره محصولات امرن

امرن راهبر بازار در حوزه تولید دستگاه های فشار خون خانگی و حرفه ای است. این شرکت موفق شد تا سپتامبر ۲۰۰۹ ، صد میلیون دستگاه فشار سنج به فروش برساند و عنوان پرفروشترین فشار سنج جهان را از آن خود کند .علاوه بر فشار سنج، امرن در تولید سایر تجهیزات پزشکی، از شهرت خاصی برخوردار است. از دیگر محصولات این شرکت می توان به نبولایزرهای خانگی و بیمارستانی، تب سنج، الکترو کاردیوگراف، تنس، گام شمار، دستگاه چربی سنج، ترازو و قند خون اشاره کرد. این دستگاه ها به دلیل عمر بالا و نگهداری آسان، از محبوبیت بالایی برخوردارند. این شرکت جوایز متعدد جهانی را به دلیل نوآوری در طراحی بسیاری از محصولاتش بدست آورده است.

کمپانی امرن ژاپن از پیشتازان بازار در حوزه تولید انواع دستگاه فشار خون خانگی و دقیق ترین دستگاه های فشارسنج دیجیتالی می باشد. از اینرو نمایندگی رسمی محصولات امرن در ایران، پایکاربنیان طب، سالهاست که گلچینی از بهترین و دقیق ترین دستگاه های سنجش سلامت این کمپانی بزرگ را در بازار تجهیزات پزشکی کشور عرضه می کند.

فشارسنج بازویی امرن M6 New
دستگاه چربی سنج امرن
نبولایزر همراه امرن U100
دستگاه تنس امرن E3
تب سنج امرن

امرن و پایکاربنیان طب

در سال ۱۳۷۷ پایکار بنیان طب، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری Omron ژاپن در ایران شد ؛ این شرکت در زمینه تجهیزات مراقبتی خانگی و بیمارستانی، سابقه ای طولانی دارد و معتبرترین و گسترده ترین برند در زمینه تجهیزات پزشکی در جهان است که با در اختیار داشتن ۶۳% بازار کشور ژاپن و ۵۱% بازار کل جهان خود را در صدر شرکتهای تولید کننده دستگاه فشار خون سنج دیجیتال خانگی قرار داده است. پایکاربنیان طب نماینده رسمی امرن و ریشتر ارائه کننده محصولات تشخیصی و پزشکی خانگی و بیمارستانی است.

تماس با ما

شرکت پایکار بنیان طب

ارائه دهنده محصولات طبی، پزشکی و زیبایی

واحد فروش:۸۲۴۴۱۲۰۱۰۲۱
فاکس:۸۸۸۸۳۰۴۶۰۲۱
وب سایت:www.pbteb.com
پست الکترونیک:info [at] pbteb [dot] com
نشانی دفتر فروش:خیابان وزرا، روبروی خیابان ۳۵، پلاک ۱۰۲
کد پستی:تهران ۱۵۱۶۷۳۹۶۱۱