فشارسنج امرن Evolv

فشارسنج OMRON Evolv اینجاست!

“فشارسنج OMRON Evolv، دقیق، سریع و متصل”

خبر- بالاخره کاردیولوژیست شکاک و سختگیر، فشارسنج دلخواهش را پیدا کرد!

این مقاله در مورد فشارسنج OMRON Evolv است که ترجمه و اقتباسی از یک مقاله در مجله “کاردیولوژیست شکاک“، نوشته دکتر آنتونی پیرسون، یک کاردیولوژیست حرفه ای و مدیر بخش اکوکاردیوگرافی بیمارستان  St. Luke واقع در St. Louis است. وی بیشتر به مباحثی که به نظرش مشکوک و قابل بحث می آیند در بلاگ های خود می پردازد. در اینجا اقتباسی از دیدگاه ایشان در باره فشارسنج یک تکه امرون Evolv را بررسی خواهیم نمود.

وقتی که زمان سنجش فردی فشار خون فرا می رسد، بهترین دستگاه، دستگاهی است که افراد بیشتر میل به استفاده از آن را دارند. با وجود طراحی یک پارچه، نمایش مستقیم، تکنیک دقیق اندازه گیری فشار خون و راحتی بالا، برای کاردیولوژیست شکاک فشارسنج OMRON Evolv به آن دستگاه تبدیل شده است.

 

فرم بدنه و عملکرد کلی فشارسنج امرن Evolv

در ظاهر بسیار مدرن و جمع و جور! به گونه ای که فاقد هرگونه سیم، کانکتور و لوله های خارجی است و با ۴ باتری AAA کار میکند.

بازوبند یا Cuff این دستگاه به گونه ای طراحی شده که به سادگی بتوانید آنرا برای خود، روی بازو، ببندید.

اندازه گیری به سادگی انجام میشود، فقط کافی است دکمه Start را بفشارید تا Cuff  شروع به باد کردن کند پس از آن نتایج بر روی صفحه نمایش خود دستگاه، به نمایش در خواهد آمد.

این فشار سنج امرن از یک تکنیک اوسیلومتریک برای اندازه گیری فشار خون در حال باد شدن استفاده میکند. این روش به اندازه روش های قدیمی تر که در حال خالی شدن باد اندازه گیری را انجام می دادند دقیق است، اما زمان بسیار کمتری می برد. در یک بررسی که با پروتکل استاندارد جهانی صورت گرفته، فشارسنج Omron Evolv در مقایسه با فشارسنج های با استاندارد بالا، بسیار دقیق تر بود. با تکنیک اندازه گیری فشار در حین پر شدن باد فشارسنج، شاهد راحتی بسیار بالاتری برای بیماران هستیم. بازوبند Evolv، بیش از حد نیاز باد نمیشود. این خود نکته بسیار مثبتی در راحتی هنکام استفاده از محصول میباشد.

فشار خون چيست؟
ادامه مطلب

 

به اشتراک گذاری نتایج

دستگاه فشارسنج امرون Evolv با استفاده از  Bluetooth با برنامه های موبایل Omron Wellness ، Samsung Health وOmron Connect اطلاعات اندازه گیری شده را رد و بدل میکند. مقادیر فشار خون و ضربان قلب شما به سادگی، برای بررسی های آنی یا آتی قابل دسترسی هستند. شما میتوانید با استفاده از سرویس های Samsung Health ،Omron Connect و Omron Wellness سوابق فشار خون و ECGروزانه خود را با چارت های زمانبندی شده به پزشکتان انتقال دهید. این امر به پزشکان این امکان را میدهد که به صورت آنی، سلامت بیماران خود را کنترل کرده و با بررسی تغییرات فشار خون در طول روز به واسطه مانیتورینگ از راه دور، بهترین روش های درمانی را پیش بگیرند.

 

تماشا کنید: شما حتی میتوانید با آمازون الکسا از بالاترین و پایینترین حد فشار خون در طول روز باخبر شوید!

 

 

تماشا کنید:

ویدیوی Omron Evolv

 

 

برای جمع بندی، این موارد هیجان کاردیولوژیست شکاک را بر انگیخته اند:

  • قابل حمل بودن و فشرده بودن، یک تکه و بدون لوله یا سیم خارجی.
  • دقت به شدت اثبات شده.
  • زیبایی ظاهری.
  • سریعتر و راحت تر از بازوبند های سنتی، بدون تنگی بیش از حد هنگام اندازه گیری.
  • خواندن، ارسال و آنالیز مستقیم نتایج از روی دستگاه بدون نیاز به گوشی هوشمند.
  • قابلیت اتصال به اپلیکیشن برای تهیه و طبقه بندی گذارشات در طول روز و زمان های مختلف.
  • قابلیت تطابق داده ها با نوار ECG با استفاده از Kardia Pro برای بررسی قلبی عروقی بیمار توسط پزشک.

درباره پایکار بنیان طب

پایکاربنیان طب نماینده رسمی حوزه تجهیزات پزشکی تشخیصی، خانگی و بیمارستانی امرن و ریشتر ارائه کننده محصولات تشخیصی و پزشکی خانگی و بیمارستانی است.

امرن در زمینه تجهیزات مراقبتی خانگی و بیمارستانی معتبرترین برند در جهان است. امرن با سهم ۶۳% بازار کشور ژاپن و۵۱% بازار دنیا خود را در صدر شرکتهای تولید کننده دستگاه فشار خون سنج دیجیتال خانگی قرار داده است.

 

 

از محصولات امرن دیدن نمایید.